Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 899 000 € 4 560 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 1377 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
700 000 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
349 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 201 sq.m.
  • Plot Area: 226 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
165 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
149 900 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
130 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 73 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
193 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 187 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 650 000 € 5 730 € / sq.m.
  • Area: 288 sq.m.
  • Plot Area: 346 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 850 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 504 sq.m.
  • Plot Area: 947 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
399 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 226 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
930 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 292 sq.m.
  • Plot Area: 567 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
172 900 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
174 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
560 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 660 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
450 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 4