Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 900 000 € 6 500 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Plot Area: 1037 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 295 000 € 5 880 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1047 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 450 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 571 sq.m.
  • Plot Area: 2020 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
17 500 000 € 9 720 € / sq.m.
  • Area: 1800 sq.m.
  • Plot Area: 6580 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 950 000 € 4 940 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 7293 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 950 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 1157 sq.m.
  • Plot Area: 3958 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 975 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 484 sq.m.
  • Plot Area: 2700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 500 000 € 9 870 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 295 000 € 4 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
199 500 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3