Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
76 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 300 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
995 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
370 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 405 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
480 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Rooms: 4