Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
685 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 545 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 895 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
235 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
769 000 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 197 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
238 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Plot Area: 203 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
465 000 € 3 720 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 883 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
399 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
385 000 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
295 000 € 2 460 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 286 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
250 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
295 000 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
270 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 169 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
229 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
707 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
699 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
575 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 373 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3