Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
280 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
165 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
145 000 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 22 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
154 900 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
193 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 187 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
149 000 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
560 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 660 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
450 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 4
For Sale
850 000 € 2 580 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5