Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
542 800 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 142 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
5 840 500 € 5 620 € / sq.m.
  • Area: 1039 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
For Sale
3 244 700 € 7 760 € / sq.m.
  • Area: 418 sq.m.
  • Plot Area: 2016 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 417 600 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1021 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 008 700 € 9 830 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 1297 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
7 315 400 € 16 260 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 3655 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 474 900 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 1490 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 764 000 € 4 180 € / sq.m.
  • Area: 422 sq.m.
  • Plot Area: 974 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4