Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
390 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storey: 26
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
260 000 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
525 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 250 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 671 sq.m.
  • Plot Area: 831 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 500 000 € 3 970 € / sq.m.

Gorgeous villa, Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 11000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
979 000 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 433 sq.m.
  • Plot Area: 558 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 650 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 504 sq.m.
  • Plot Area: 2850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 950 000 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 863 sq.m.
  • Plot Area: 5414 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 475 000 € 3 920 € / sq.m.
  • Area: 376 sq.m.
  • Plot Area: 444 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 €
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
4 300 000 € 6 390 € / sq.m.
  • Area: 673 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
3 300 000 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 1027 sq.m.
  • Plot Area: 4017 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
For Sale
3 950 000 € 4 940 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 7293 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5