Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 512 700 € 4 740 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 4 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
610 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 65800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
109 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
102 900 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
223 600 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 111 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
218 300 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 21 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
6 902 400 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 986 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5