Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 500 000 € 3 010 € / sq.m.
  • Area: 830 sq.m.
  • Plot Area: 20490 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 10
For Sale
995 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 689 sq.m.
  • Plot Area: 160000 sq.m.
  • Bedrooms: 11
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 800 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 596 sq.m.
  • Plot Area: 5059 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
995 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 378 sq.m.
  • Plot Area: 2382 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 590 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 387 sq.m.
  • Plot Area: 2077 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 625 000 € 8 750 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 850 000 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 13500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
78 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
95 800 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
250 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
350 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
99 900 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
97 500 € 980 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2