Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 500 000 € 7 500 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 147 200 € 3 150 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 364 sq.m.
  • Plot Area: 104400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 447 700 € 18 240 € / sq.m.
  • Area: 189 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
64 900 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Storey: 6
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
31 700 € 750 € / sq.m.
  • Area: 42 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
114 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
81 000 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1