Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
240 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
145 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
180 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
116 000 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
104 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
129 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 84 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
148 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
79 900 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 58 sq.m.
  • Plot Area: 26 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
950 000 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 363 sq.m.
  • Plot Area: 525 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
900 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1790 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 000 000 € 1 430 € / sq.m.

Gorgeous house, Sant Andreu de Llavaneres, Catalunya, Spain

Sant Andreu de Llavaneres, Catalunya, Spain Details
  • Area: 699 sq.m.
  • Plot Area: 12361 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 8