Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 238 900 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 514 sq.m.
  • Plot Area: 704 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 893 700 € 4 060 € / sq.m.
  • Area: 960 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
6 135 500 € 5 730 € / sq.m.
  • Area: 1070 sq.m.
  • Plot Area: 3800 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
1 828 800 € 7 590 € / sq.m.
  • Area: 241 sq.m.
  • Plot Area: 1026 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 949 800 € 4 690 € / sq.m.
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 11000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
947 500 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 333 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 949 800 € 4 630 € / sq.m.
  • Area: 637 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
8 141 300 € 7 550 € / sq.m.
  • Area: 1078 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 185 700 € 6 640 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 710 900 € 4 810 € / sq.m.
  • Area: 356 sq.m.
  • Plot Area: 844 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 764 000 € 5 080 € / sq.m.
  • Area: 347 sq.m.
  • Plot Area: 3203 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 126 700 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 1610 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 126 700 € 6 750 € / sq.m.
  • Area: 463 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 292 000 € 5 690 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
5 663 500 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 882 sq.m.
  • Plot Area: 2150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 296 700 € 4 990 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 793 400 € 6 450 € / sq.m.
  • Area: 278 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 828 800 € 4 570 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 245 400 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 661 sq.m.
  • Plot Area: 1010 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 536 800 € 10 660 € / sq.m.
  • Area: 238 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4