Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 500 000 € 10 000 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 795 000 € 6 480 € / sq.m.
  • Area: 277 sq.m.
  • Plot Area: 12537 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
5 500 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 1269 sq.m.
  • Plot Area: 2008 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
7 900 000 € 10 700 € / sq.m.
  • Area: 738 sq.m.
  • Plot Area: 1012 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 250 000 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 343 sq.m.
  • Plot Area: 1085 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
5 600 000 € 8 540 € / sq.m.
  • Area: 656 sq.m.
  • Plot Area: 2060 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
292 900 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 245 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
274 500 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 950 000 € 5 570 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
299 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 670 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 150 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 950 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 892 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
682 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 461 sq.m.
  • Plot Area: 552 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 350 000 € 5 120 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 2260 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 550 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
575 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 373 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 500 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1088 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2