Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 995 000 € 4 610 € / sq.m.
  • Area: 433 sq.m.
  • Plot Area: 5160 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
870 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 468 sq.m.
  • Plot Area: 833 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 295 000 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 322 sq.m.
  • Plot Area: 1041 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
895 000 € 4 860 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Plot Area: 1003 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 895 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 715 sq.m.
  • Plot Area: 1010 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 900 000 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 404 sq.m.
  • Plot Area: 1014 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 000 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 5913 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 9
For Sale
1 400 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 467 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 695 000 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 513 sq.m.
  • Plot Area: 1090 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 300 000 € 5 460 € / sq.m.
  • Area: 604 sq.m.
  • Plot Area: 2224 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 510 000 € 3 660 € / sq.m.
  • Area: 686 sq.m.
  • Plot Area: 1527 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
6 500 000 € 6 370 € / sq.m.
  • Area: 1021 sq.m.
  • Plot Area: 2454 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 900 000 € 7 210 € / sq.m.
  • Area: 402 sq.m.
  • Plot Area: 535 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 650 000 € 5 720 € / sq.m.
  • Area: 463 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
995 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 383 sq.m.
  • Plot Area: 1164 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 500 000 € 9 870 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 350 000 € 12 370 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 1883 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
695 000 €

Villa, Cambrils, Catalunya, Spain

Cambrils, Catalunya, Spain Details
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5