Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
303 933 000 ₽ 646 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
277 882 000 ₽ 1 736 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
155 440 000 ₽ 345 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
147 625 000 ₽ 369 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 7
For Sale
138 941 000 ₽ 694 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
138 941 000 ₽ 496 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
136 770 000 ₽ 547 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
112 455 000 ₽ 374 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 3
For Sale
112 021 000 ₽ 311 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
104 206 000 ₽ 274 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
104 206 000 ₽ 651 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
104 206 000 ₽ 416 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
69 470 000 ₽ 231 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
65 128 000 ₽ 707 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
69 470 000 ₽ 231 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 960 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
69 470 000 ₽ 347 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
69 036 000 ₽ 238 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 702 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
54 274 000 ₽ 251 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
53 840 000 ₽ 283 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
52 103 000 ₽ 434 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2