Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
687 000 € 1 810 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 180000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
315 100 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 200000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
817 300 € 2 340 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1200000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
For Sale
1 889 300 € 5 440 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 347 sq.m.
  • Plot Area: 86200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 889 300 € 5 440 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 347 sq.m.
  • Plot Area: 86200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 889 300 € 5 440 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 347 sq.m.
  • Plot Area: 86200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 889 300 € 5 440 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 347 sq.m.
  • Plot Area: 86200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 889 300 € 5 440 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 347 sq.m.
  • Plot Area: 86200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 889 300 € 5 440 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 347 sq.m.
  • Plot Area: 86200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 889 300 € 5 440 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 347 sq.m.
  • Plot Area: 86200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
642 800 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 595 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
697 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 945 sq.m.
  • Bedrooms: 4