Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
408 139 000 ₽ 408 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
286 131 000 ₽ 510 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1047 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
212 753 000 ₽ 372 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 571 sq.m.
  • Plot Area: 2020 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 519 665 000 ₽ 844 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 1800 sq.m.
  • Plot Area: 6580 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
48 629 000 ₽ 167 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 562 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
51 234 000 ₽ 224 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 228 sq.m.
  • Plot Area: 1144 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
47 761 000 ₽ 122 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 389 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Rooms: 8
For Sale
112 455 000 ₽ 374 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
30 747 000 ₽ 160 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Plot Area: 217 sq.m.
  • Bedrooms: 3