Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
106 500 € 1 640 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Storeys count: 15
  • Bedrooms: 1
For Sale
1 070 800 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 298 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
990 000 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 347095 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
465 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 133 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
573 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
497 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 490 000 € 9 310 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
990 000 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 516 100 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
248 700 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
865 000 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Plot Area: 1740 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4