Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
873 400 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
407 600 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 152 900 € 3 550 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 281 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 048 100 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 441 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
524 000 € 2 060 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 685 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 075 800 € 7 140 € / sq.m.
  • Area: 571 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 794 800 € 6 990 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
524 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 416 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
640 500 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 244 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
873 400 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 833 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
873 400 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 986 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 513 900 € 3 600 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
989 800 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 013 100 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 313 sq.m.
  • Plot Area: 407 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
768 600 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 211 sq.m.
  • Plot Area: 804 sq.m.
  • Bedrooms: 4