Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
14 077 000 ₽ 180 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
14 591 000 ₽ 153 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 9 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
23 069 000 ₽ 217 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 193 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
10 224 000 ₽ 146 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
14 026 000 ₽ 255 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Plot Area: 4 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
20 448 000 ₽ 137 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Plot Area: 27 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
15 824 000 ₽ 222 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 71 sq.m.
  • Plot Area: 38 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
16 338 000 ₽ 136 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 7 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
21 476 000 ₽ 223 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
6 679 000 ₽ 119 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 56 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 1