Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
228 486 000 ₽ 645 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 354 sq.m.
  • Plot Area: 1062 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
110 657 000 ₽ 240 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
81 456 000 ₽ 181 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1382 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
107 583 000 ₽ 672 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
163 424 000 ₽ 297 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
153 690 000 ₽ 439 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1450 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
153 690 000 ₽ 219 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
69 673 000 ₽ 258 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
97 337 000 ₽ 103 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 938 sq.m.
  • Plot Area: 1216 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
163 936 000 ₽ 364 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
133 198 000 ₽ 444 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
97 337 000 ₽ 360 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
507 178 000 ₽ 446 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 1135 sq.m.
  • Plot Area: 2295 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
86 067 000 ₽ 331 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
76 845 000 ₽ 591 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 870 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
76 845 000 ₽ 192 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1625 sq.m.
  • Bedrooms: 4