Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
149 156 000 ₽ 573 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
151 684 000 ₽ 421 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
389 323 000 ₽ 648 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
583 985 000 ₽ 869 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 672 sq.m.
  • Plot Area: 1584 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
242 695 000 ₽ 606 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
353 930 000 ₽ 619 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 571 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
91 011 000 ₽ 206 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 441 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
191 122 000 ₽ 382 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
65 629 000 ₽ 160 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
125 898 000 ₽ 296 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 424 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
60 674 000 ₽ 197 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 307 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
65 730 000 ₽ 131 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1124 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
129 943 000 ₽ 304 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 427 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
101 123 000 ₽ 233 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 433 sq.m.
  • Plot Area: 474 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
121 853 000 ₽ 270 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 7