Compare properties

Property price in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
106 600 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 6
  • Bedrooms: 2
For Sale
296 100 € 3 950 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Storeys count: 15
  • Bedrooms: 2
For Sale
212 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Storeys count: 10
  • Bedrooms: 3

Property prices in Spain - in rubles, euros and dollars on Propimo.com. Found 28986 objects.