Compare properties

Property price in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
385 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
455 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 141 sq.m.
  • Plot Area: 295 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
460 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1055 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
265 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
499 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
145 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
212 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
319 900 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
556 000 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 365 sq.m.
  • Plot Area: 489 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
292 500 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
248 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Plot Area: 190 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
800 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 224 sq.m.
  • Plot Area: 711 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
369 500 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
675 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 243 sq.m.
  • Plot Area: 895 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
360 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 65 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
159 900 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Plot Area: 178 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2

Property prices in Spain - in rubles, euros and dollars on Propimo.com. Found 28986 objects.