Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
6 988 500 € 9 050 € / sq.m.

Gorgeous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 772 sq.m.
  • Plot Area: 220000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 404 100 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
790 500 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 542 sq.m.
  • Plot Area: 1806 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 050 100 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 319 sq.m.
  • Plot Area: 563 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 474 900 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5