Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
349 000 € 3 790 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 335 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
295 000 € 2 460 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 286 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
250 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
295 000 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
590 000 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
359 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Plot Area: 336 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
354 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Plot Area: 408 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
198 900 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
748 000 € 3 760 € / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
187 900 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 218 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
270 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 169 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
229 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
707 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
339 500 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 236 sq.m.
  • Plot Area: 222 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
690 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1280 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3