Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
389 400 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 164 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
4 129 700 € 5 690 € / sq.m.
  • Area: 726 sq.m.
  • Plot Area: 5089 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 230 000 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 630 sq.m.
  • Plot Area: 786 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 415 900 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 292 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 005 800 € 4 780 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 591 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 769 900 € 3 190 € / sq.m.
  • Area: 554 sq.m.
  • Plot Area: 1132 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 758 100 € 5 710 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Plot Area: 1904 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 710 900 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 474 900 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 380 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
11 327 000 € 9 440 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 9
For Sale
1 168 100 € 7 390 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 533 800 € 7 470 € / sq.m.
  • Area: 473 sq.m.
  • Plot Area: 1091 sq.m.
  • Bedrooms: 5