Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
570 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 446 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 700 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 661 sq.m.
  • Plot Area: 1488 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
995 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 890 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 295 000 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 1145 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 300 000 € 9 200 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
450 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 173 sq.m.
  • Plot Area: 387 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
850 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 39000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 6
For Sale
557 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 352 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 4
For Sale
990 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1007 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
419 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
690 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 545 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 600 000 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 700 000 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 554 500 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 290 000 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 450 000 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 447 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3