Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 186 100 € 5 470 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
434 900 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 056 800 € 3 770 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 35000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 954 400 € 4 000 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 489 sq.m.
  • Plot Area: 190200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
175 100 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 19 sq.m.
  • Bedrooms: 2