Compare properties

Real Estate in Valenciana

Found 13780 listings:
For Sale
95 000 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
169 900 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 116 sq.m.
  • Plot Area: 35 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
136 100 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 26 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
875 000 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
92 900 € 880 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
132 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
66 900 € 960 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3