Compare properties

Real Estate in Valenciana

Found 13780 listings:
For Sale
159 600 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 3 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
349 100 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
130 200 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
189 300 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
223 600 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
188 100 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
472 100 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 136 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
239 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 22 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
200 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 94 sq.m.
  • Plot Area: 14 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
165 100 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 34 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
218 800 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
188 100 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 45 sq.m.
  • Bedrooms: 2