Compare properties

Real Estate in Valenciana

Found 13780 listings:
For Sale
657 400 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Storeys count: 14
  • Bedrooms: 3
For Sale
239 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2