Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
95 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 88 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
266 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
320 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
399 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
130 000 € 1 490 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
85 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
2 700 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 350 000 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 900 000 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 959 sq.m.
  • Plot Area: 4058 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
12 500 000 € 7 530 € / sq.m.
  • Area: 1660 sq.m.
  • Plot Area: 4125 sq.m.
  • Bedrooms: 14
  • Bathrooms: 12
For Sale
8 900 000 € 5 790 € / sq.m.
  • Area: 1538 sq.m.
  • Plot Area: 4484 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 10
For Sale
1 470 000 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 334 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 800 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
14 000 000 € 7 570 € / sq.m.
  • Area: 1850 sq.m.
  • Plot Area: 5750 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 450 000 € 4 830 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
9 900 000 € 4 950 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 33700 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 9
For Sale
3 100 000 € 4 430 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 995 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 000 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 974 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 8