Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 952 700 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 961 sq.m.
  • Plot Area: 3019 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 758 100 € 7 550 € / sq.m.
  • Area: 233 sq.m.
  • Plot Area: 1010 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 946 800 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 528 sq.m.
  • Plot Area: 1016 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 002 900 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1144 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 120 900 € 3 200 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 353 900 € 5 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2999 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 506 700 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 372 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
572 300 € 3 350 € / sq.m.
  • Area: 171 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
531 000 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 203 sq.m.
  • Plot Area: 127 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
501 500 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Plot Area: 88 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 427 500 € 4 780 € / sq.m.
  • Area: 1136 sq.m.
  • Plot Area: 1913 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
820 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 201 sq.m.
  • Plot Area: 125 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
997 000 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 810 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4