Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 595 800 € 5 290 € / sq.m.
  • Area: 491 sq.m.
  • Plot Area: 1275 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 640 100 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 522 sq.m.
  • Plot Area: 942 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
707 900 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 752 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 064 800 € 6 310 € / sq.m.
  • Area: 327 sq.m.
  • Plot Area: 1451 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
766 900 € 4 040 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 549 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
820 000 € 3 600 € / sq.m.
  • Area: 228 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
824 800 € 4 120 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 935 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 056 000 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 371 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 179 900 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 296 sq.m.
  • Plot Area: 801 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 601 600 € 9 390 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 1740 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 601 600 € 11 740 € / sq.m.
  • Area: 392 sq.m.
  • Plot Area: 1963 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 120 900 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 347 sq.m.
  • Plot Area: 803 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
938 000 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 566 sq.m.
  • Plot Area: 810 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
377 600 € 3 150 € / sq.m.

Beautiful villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
707 900 € 4 240 € / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 938 000 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 531 sq.m.
  • Plot Area: 1190 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
26 547 800 € 10 610 € / sq.m.
  • Area: 2502 sq.m.
  • Plot Area: 8778 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
17 698 500 € 19 010 € / sq.m.
  • Area: 931 sq.m.
  • Plot Area: 14000 sq.m.
  • Bedrooms: 6