Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 410 000 € 5 420 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 603 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 297 900 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 704 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 710 900 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 474 900 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 380 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 660 600 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 1350 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 539 700 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 837 sq.m.
  • Plot Area: 3137 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
5 663 500 € 6 360 € / sq.m.
  • Area: 890 sq.m.
  • Plot Area: 2888 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
6 961 400 € 6 960 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 533 800 € 7 470 € / sq.m.
  • Area: 473 sq.m.
  • Plot Area: 1091 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 722 700 € 4 680 € / sq.m.
  • Area: 368 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
702 000 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
306 800 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 3