Compare properties

Real Estate in Turkey

Found 7054 listings:
For Sale
250 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 680 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
208 000 € 950 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
210 000 € 950 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
165 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
207 000 € 1 040 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
203 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 513 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
220 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
196 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
234 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
315 000 € 1 050 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
220 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
174 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 425 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
220 000 € 960 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
173 000 € 1 240 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
125 000 € 740 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
227 500 € 990 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5