Compare properties

Real Estate in Turkey

Found 7042 listings:
For Sale
207 500 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 740 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
175 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
234 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
195 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
165 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 176 sq.m.
  • Plot Area: 560 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
225 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
170 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
160 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2