Compare properties

Flat in Turkey, Istanbul, Gazipasa, 59 sq.m. For Sale

Gazipasa, Istanbul, Turkey
22 327 000 ₽
378 400 ₽ / sq.m.
Flat in Turkey, Istanbul, Gazipasa, 59 sq.m.
Flat in Turkey, Istanbul, Gazipasa, 59 sq.m.
Flat in Turkey, Istanbul, Gazipasa, 59 sq.m.
Flat in Turkey, Istanbul, Gazipasa, 59 sq.m.
Flat in Turkey, Istanbul, Gazipasa, 59 sq.m.
Flat in Turkey, Istanbul, Gazipasa, 59 sq.m.
Flat in Turkey, Istanbul, Gazipasa, 59 sq.m.
Flat in Turkey, Istanbul, Gazipasa, 59 sq.m.
Flat in Turkey, Istanbul, Gazipasa, 59 sq.m.
Flat in Turkey, Istanbul, Gazipasa, 59 sq.m.
Flat in Turkey, Istanbul, Gazipasa, 59 sq.m.
Flat in Turkey, Istanbul, Gazipasa, 59 sq.m.
Flat in Turkey, Istanbul, Gazipasa, 59 sq.m.
Flat in Turkey, Istanbul, Gazipasa, 59 sq.m.
Flat in Turkey, Istanbul, Gazipasa, 59 sq.m.
  • Area: 59 sq.m.

Description

Request object's relevance