Compare properties

Real Estate in Turkey

Found 7054 listings:
For Sale
746 000 € 6 780 € / sq.ft.
  • Area: 110 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
282 000 € 940 € / sq.ft.
  • Area: 300 sq.ft.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3