Compare properties

Real Estate in Turkey

Found 7054 listings:
For Sale
210 000 € 1 050 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
180 000 € 800 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
350 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
362 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
304 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
170 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
220 000 € 1 190 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
227 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
219 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
360 000 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
184 000 € 1 020 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
135 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
753 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6