Compare properties

Real Estate in Turkey

Found 7054 listings:
For Sale
227 500 € 990 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
208 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 525 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
207 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
230 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
226 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
310 000 € 1 240 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
290 000 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
280 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
190 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
362 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
350 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
180 000 € 800 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
210 000 € 1 050 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4