Compare properties

Real Estate in Turkey

Found 7054 listings:
For Sale
160 000 € 640 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
160 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
170 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
225 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
165 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 176 sq.m.
  • Plot Area: 560 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
190 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
140 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
182 000 € 910 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
128 000 € 800 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
175 000 € 700 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
200 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3