Compare properties

Real estate in Turkey on the map

Found 7054 listings:
For Sale
250 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
185 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
150 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
700 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
960 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
375 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
450 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
625 000 € 2 840 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 000 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
170 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
294 500 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
355 000 € 1 010 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
600 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
294 500 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.