Compare properties

Real estate in Turkey on the map

Found 7054 listings:
For Sale
110 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
290 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
290 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
380 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
299 000 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 360 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
500 000 € 1 190 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.