Compare properties

Property price in Turkey

Found 7054 listings:
For Sale
260 000 € 960 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
175 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3

Property prices in Turkey - in rubles, euros and dollars on Propimo.com. Found 7054 objects.