Compare properties

Property price in Turkey

Found 7054 listings:
For Sale
259 000 € 1 000 € / sq.ft.
  • Area: 260 sq.ft.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
243 000 € 800 € / sq.ft.
  • Area: 304 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3

Property prices in Turkey - in rubles, euros and dollars on Propimo.com. Found 7054 objects.