Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
6 268 000 € 3 860 € / sq.ft.
  • Area: 1625 sq.ft.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
823 000 € 6 330 € / sq.ft.
  • Area: 130 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
770 000 € 3 790 € / sq.ft.
  • Area: 203 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
845 000 € 6 500 € / sq.ft.
  • Area: 130 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 4
For Sale
763 000 € 3 760 € / sq.ft.
  • Area: 203 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
946 000 € 3 600 € / sq.ft.
  • Area: 263 sq.ft.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
491 000 € 4 630 € / sq.ft.
  • Area: 106 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
545 000 € 2 580 € / sq.ft.
  • Area: 211 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3