Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
70 000 € 760 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
150 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
70 000 € 410 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
135 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
115 000 € 680 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
195 300 € 950 € / sq.m.
  • Area: 206 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
47 000 € 490 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 380 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
38 000 € 580 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 990 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
45 000 € 360 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 365 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
75 000 € 540 € / sq.m.
  • Area: 139 sq.m.
  • Plot Area: 352 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
79 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 535 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
40 000 € 500 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 1019 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
52 000 € 390 € / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
54 500 € 180 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 795 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3