Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
60 200 € 870 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Storey: 4
  • Storeys count: 22
For Sale
37 800 € 400 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Storey: 4
  • Storeys count: 6
For Sale
128 000 € 740 € / sq.m.
  • Area: 172 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 4
For Sale
44 800 €

Flat, Sveti Vlas, Bulgaria

Sveti Vlas, Bulgaria Details
  • Storey: 2
  • Storeys count: 6
For Sale
51 200 €
  • Storey: 4
  • Storeys count: 5
For Sale
42 200 € 730 € / sq.m.
  • Area: 58 sq.m.
  • Storey: 3
  • Storeys count: 6
For Sale
57 400 € 790 € / sq.m.
  • Area: 73 sq.m.
  • Storey: 4
  • Storeys count: 6
For Sale
33 600 € 580 € / sq.m.
  • Area: 58 sq.m.
  • Storey: 3
  • Storeys count: 6